Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

12 квітня – Всесвітній день авіації та космонавтики

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. У цей день в 1961 році радянський космонавт Юрій Олексійович Гагарін стартував з космодрому «Байконур» на космічному кораблі «Восток-1» і здійснив орбітальний обліт навколо Землі. В цілому цей політ тривав 1 годину 48 хвилин.

12 квітня 2019 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбувались заходи до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

З самого ранку і упродовж цілого дня Навчально-виховний центр «Планетарій» відвідували наймолодші майбутні «космонавти» ‒ діти різновікових груп, дитячих закладів міста Умані. Для яких проводилися екскурсії у вигляді подорожі Всесвітом. Родзинкою (під час екскурсій) став вихід у «відкритий космос», який створив незабутні враження про велич, чарівність та своєрідний магнетизм Всесвіту.

О 1200 годині в аудиторії 218 факультету фізики, математики та інформатики відбулося засідання круглого столу, присвяченого 58-й річниці з нагоди відзначення Дня авіації та космонавтики. На заході були присутні студенти факультету та всі бажаючі.

Розпочав засідання, вітальним словом, доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Ігор Ткаченко. З доповіддю виступив викладач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Олександр Підгорний, який цікаво та змістовно презентував історію та сучасні здобутки космонавтики: теоретичне та практичне значення майбутнього керованого польоту на Марс (проект Ілона Маска), охоплення земної кулі безкоштовним Інтернетом, перспективне дослідження Сонячної системи та ін.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події 12 квітня – Всесвітній день авіації та космонавтики