Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

міжнародний онлайн-конкурс із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle-Day-2019

29 березня 2019 року команда студентів факультету фізики, математики та інформатики разом зі своїми наставниками викладачами кафедри вищої математики та методики навчання математики Поліщук Т.В. та Рудницьким С.О. взяла участь в міжнародному  онлайн-конкурсі із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle-Day-2019, який організовує Гарвардський університет третій рік поспіль.

Географія учасників конкурсу вражає. Це понад 50 країн учасників. Організатори конкурсу мають на меті продемонструвати, що комп’ютерна наука не полягає лише в програмуванні. Головне в ній  уміння  вміння застосовувати логіку для вирішення задач. Жодне з завдань не передбачало володіння навичок програмування.

Для розв'язування деяких завдань навіть не потрібна було наявність комп'ютера. Для участі необхідно лише вміння мислити логічно та знання англійської мови. Авторами конкурсних завдань є працівники Facebook та Гарвардського університету. Понад п'ять годин студентська команда працювала над вирішенням завдань в аудиторії. Далі робота буде тривати в режимі онлайн до 29 березня. Усі бажаючі можуть ознайомитися із завданнями конкурсу перейшовши за посиланням https://cs50.github.io/puzzles/puzzles.pdf

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події міжнародний онлайн-конкурс із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle-Day-2019