Зустрічаємо весну

На факультеті фізики, математики та інформатики активно зустрічають весну. Студентський гурток «Мистецтво творити» на чолі з керівниками Роксоланою Мельник, Мариною Строковою та заступником декана з виховної роботи Яною Усатюк провели майстер-клас по виготовленню атрибутів декору для облаштування фотозони до 8 березня.

До цієї ідеї всі підійшли креативно, створюючи святковий настрій. Кропітка праця, творчість та натхнення зробили свою роботу – коридор фіз-мату розквіт на очах! Фотозона вийшла яскрава та креативна. Студенти проявили неабияку майстерність та наполегливість у виготовленні декору.

Тепер всі можуть активно брати участь в акції «Зі святом Весни!» (Зроби селфі біля святкової фотозони та розмісти фото у соціальних мережах, привітай усіх з весною! #Зі_святом_Весни_ФФМІ)

Ви тут: Головна Новини та події Зустрічаємо весну