І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики

На кафедрі інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій 20 лютого 2019 року був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики.

За завданнями олімпіади учасники мали продемонструвати вміння використовувати стандартні додатки Microsoft Office для розв’язування нестандартних завдань. Максимальний бал (100 балів) студенти могли одержати за коректне розв’язання 4 завдань: одне завдання на створення комп’ютерної презентації (30 балів), друге – на опрацювання текстових документів (15 балів), третє  – на опрацювання електронних таблиць (25 балів) та четверте – робота з Базами даних (30 балів).

Для вирішення кожного з 4-х завдань учасник мав право використовувати тільки відповідно завданню програмний засіб і його можливості.

Олімпіада тривала три години в дружній атмосфері, де відчувався справжній дух змагань розуму та ерудиції.

Переможців олімпіади буде оголошено 22 лютого 2019 року!

Ви тут: Головна Новини та події І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики