І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

19 лютого 2019 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики. У відкритті олімпіади взяли участь: декан факультету фізики, математики та інформатики кандидат педагогічних  наук, доцент Тетяна Махомета, кандидат  педагогічних  наук, доцент Марина Декарчук та кандидат фізико-математичних наук Юлія Решітник.

Вітаючи учасників, Тетяна Миколаївна висловила сподівання, що переможці університетської олімпіади, як найкращі представники студентської еліти, братимуть участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики, яка цьогоріч відбуватиметься на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Дрогобицькому державному педагогічного університету імені Івана Франка.

Юлія Володимирівна щиро побажала успіхів у виконанні завдань та упевненості в собі.

За результатами олімпіади журі визначило переможців:

І місце здобув Воронецький Михайло, студент 1 курсу 151 групи (ОС магістр);

ІІ місце розділили Солтусенко Анна, студентка 1 курсу 151 групи (ОС магістр) та Максюта Дмитро, студент 2 курсу (ОС бакалавр);

ІІІ місце здобула Денисюк Катерина, студентка 2 курсу (ОС бакалавр).

Вітаємо переможців!

Ви тут: Головна Новини та події І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики