Стартував тиждень інформатики

18 лютого 2019 року на факультеті фізики, математики та інформатики завідувач кафедри інформатики і ІКТ Марія Медведєва урочистою промовою відкрила тиждень інформатики та побажала студентам активно приєднатися до заходів і, звісно, перемоги.

Заступник декана з виховної роботи Яна Усатюк оголосила заходи, які чекають на студентів протягом тижня, а саме:

Понеділок (18.02.19)

• Інформатичний лабіринт
  • Науково-методичний семінар «Створення електронних засобів навчання»

Вівторок (19.02.19)

• Турнір «BinGame»

Середа (20.02.19)

• Олімпіада з інформатики

Четвер (21.02.19)

• Інформатичний батл для І-ІІІ курсів

П’ятниця (22.02.19)

• Підведення підсумків тижня інформатики, розіграш лотереї «Щасливчик», нагородження

Старшим викладачем кафедри Лесею Паршуковою для студентів ІІ курсу  було проведено «Інформатичний лабіринт», де студенти продемонстрували не лише свої знання та вміння з методики навчання інформатики, а й майстерність виконання поставлених завдань.

Також за планом, сьогодні було проведено науково-методичний семінар «Створення електронних засобів навчання», де студенти розповідали про впровадження програм-тренажерів як електронних засобів навчання, електронні засоби навчання в діяльності педагога, розробки електронних засобів навчання тощо. Наразі ця тема є актуальною, адже підтвердженням цього було багато питань до студентів-доповідачів.

Інформатика – це наше майбутнє!

Ви тут: Головна Новини та події Стартував тиждень інформатики