Інформація про олімпіаду з математики

Відповідно до правил прийому до Уманського державного педагогічного університету

імені Павла Тичини у 2019 році

та Наказу ректора «Про підготовку до проведення Всеукраїнських олімпіад у 2019 році»

190 о/д від 20.02.19 р.

"Про організацію та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської олімпіади

з навчальних предметів "Фізика" та "Математика""

у березні-квітні 2019 року

проводить

Всеукраїнську олімпіаду

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з навчального предмета «Математика»

Учасником олімпіади може стати КОЖЕН, хто планує в 2019 році вступати до УДПУ імені Павла Тичини

на навчання за спеціальностями

014.04 Середня освіта (Математика), 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини),

014.06 Середня освіта (Хімія), 014.07 Середня освіта (Географія),014.08 Середня освіта (Фізика),

014.09 Середня освіта (Інформатика), 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології),

015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології) та 015.21 Професійна освіта (Харчові технології)

Запрошення на другий (очний) тур одержить кожен учасник, який набере в дистанційному турі не менше 75 балів із 100 можливих.

Додатково до 20 балів до одного із предметів сертифікату ЗНО при вступі на перераховані спеціальності в УДПУ імені Павла Тичини отримає КОЖЕН учасник, який набере в очному турі не менше 90 балів із 100 можливих.

Щоб скористатися такою можливістю необхідно до 01 квітня 2019 року (2359 год.):

• ознайомитись із даними Умовами проведення Олімпіади;
  • ознайомитися із Графіком проведення Олімпіади;
  • зареєструватись заповнивши Анкету учасника Олімпіади;
  • завантажити Завдання першого (дистанційного) туру Олімпіади;
  • заповнити Бланк віповідей;
  • надіслати сканований Бланк віповідей письмової роботи на електронну адресу Організаційного комітету Олімпіади Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або подати розв’язання особисто (НЕ поштою) за адресою: м. Умань, вул. Садова, 2, корпус 2, кафедра вищої математики та методики навчання математики факультету фізики, математики та інформатики УДПУ імені Павла Тичини у конверті із позначкою «Олімпіада з математики для вступників».

Важлива дата!!!

01 квітня 2019 року завершення першого (дистанційного) туру Олімпіади.

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО (ДИСТАНЦІЙНОГО) ТУРУ

Відповіді до завдань (дистанційного) туру Всеукраїнської олімпіади