майстер-клас до Дня Святого Валентина

Увага, увага! Закохані, люблячі, кохані, усі хто має почуття або шукає їх, через декілька днів настане час коли в повітрі літатиме романтика. Чоловіки метушіться при виборі подарунків для своїх коханих, а дівчата хутчіш обирайте сукні, аби сподобатися своїм половинкам.

І тому у цей передсвятковий час 12 лютого дівчата та юнаки факультету фізики, математики та інформатики, спільно з бібліотекарем читального залу №3 власноруч виготовляли валентинки, різноманітні елементи декору, гирлянди із сердечок, Дерево «Кохання» та багато іншої атрибутики на майстер-класі до Дня Святого Валентина. Дані вироби стали чудовим засобом для створення на факультеті фотозони «Вулиця поцілунків». Тепер кожен має можливість сфотографуватись та залишити на пам'ять чудове, романтичне фото на згадку,  адже саме воно нагадуватиме ті незабутні, щасливі моменти вашого життя.

Дякуємо усім студентам які долучилися до спільної роботи. Завдяки вам наш факультет оповила романтика і краса.

Ви тут: Головна Новини та події майстер-клас до Дня Святого Валентина