пробна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики

9 лютого 2019 року на базі факультету фізики, математики та інформатики було проведено безкоштовну пробну сесію зовнішнього незалежного оцінювання з математики, метою якої було ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Учасники мали можливість:

• ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання;

• психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

• навчитися ефективно розподіляти час;

• пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

• оцінити свій рівень навчальних досягнень.

В заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти м. Умань та прилеглих районів: Уманського, Христинівського та Жашківського.

Ви тут: Головна Новини та події пробна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики