Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Майстер-клас «Букети із фруктів»

З метою залучення молоді до творчого проведення свого дозвілля та розвитку їх креативного мислення, 17 січня заступником декана з виховної роботи факультету фізики, математики та інформатики Яною Усатюк спільно із  бібліотекарем читального залу №3 Аліною Заверухою було проведено майстер-клас під назвою «Букети із фруктів».

Організатори майстер-класу охоче поділилися своїм досвідом і допомогли всім присутнім освоїти техніку виготовлення смачних фруктових букетів.

Учасники переконалися, що смачний букет – незвичний, порівняно недорогий і їстівний подарунок, в процесі підготовки якого можна комбінувати і поєнувати різні компоненти, доповнюючи їх декором.

Ідеї створення букетів, гра кольору фруктів в сукупності з вишуканою простотою, захопили не лише українських та туркменських студентів, але і викладачів.

Процес створення презентів не залишив байдужим нікого. Кожен учасник долучився до створення спільного букету з фруктів та цукерок.  Приємним сюрпризом для наших гостей було те, що в кінці майстер-класу кожен мав змогу проявити свою фантазію, створивши собі свій власний солодкий букет.

Спільна праця перевершила всі сподівання! Наш букет вийшов надзвичайно гарним, корисним та оригінальним! І з нагоди дня народження декана факультету фізики, математики та інформатики Тетяни Махомети, всі присутні організували справжній сюрприз: у дружній атмосфері під гучний спів «Happy Birthday to you…» привітали улюбленого декана зі святом смачним букетом, зробленим з любов’ю!

Дуже приємно, що учасники були у захваті від результатів нашої спільної роботи і так творчо провели своє дозвілля.

Сподіваємось, гарний настрій і тепла творча атмосфера залишаться приємною згадкою у всіх присутніх, принесуть натхнення і бажання завітати до нас знову!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Майстер-клас «Букети із фруктів»