ВІТАЄМО МАХОМЕТУ ТЕТЯНУ МИКОЛАЇВНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Професорсько-викладацький колектив факультету фізики, математики та інформатики вітає Махомету Тетяну Миколаївну з днем народження!

Нехай життя буде схожим на казку, сповнену чудес і магії. Хай повниться воно щасливими подіями й моментами, нехай не буде в ньому перешкод і бід, а панує лише мир і добробут. Нехай Ваші очі повсякчас палають яскравими іскорками щастя й любові, а над головою завжди світить яскраве сонечко й буде чистим небо.

Бажаємо Вам неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення та щирих друзів! А ще безліч посмішок, впевненості у завтрашньому дні, успіхів і величезного, неосяжного жіночого щастя! Щоб Ваші життєві сходи мали надійні поручні здоров’я, а кожна сходинка була вкрита червоною доріжкою слави і добробуту.

Ви тут: Головна Новини та події ВІТАЄМО МАХОМЕТУ ТЕТЯНУ МИКОЛАЇВНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!