Як фіз-мат Андріївські вечорниці святкував

13 грудня студентська рада факультету фізики, математики та інформатики організувала справжні українські вечорниці!

Це колоритне дійство проходило в тематично оформленій аудиторії, яка нагадувала справжню українську хату. Вишиті рушники, скатертина, глиняні тарілки та плетені кошики – все це навіювало теплу домашню атмосферу.

Програма вечорниць була насиченою, у ній було присутнє все необхідне: хороша українська музика, традиційні гадання та забави, український гостинний стіл, запальні танці і, звичайно, співи!

Веселі жарти, забави з Калитою, частування смаколиками, співи – усе це об’єднало учасників і гостей в єдину родину, адже брали участь у цьому обряді із задоволенням і студенти, і викладачі.

В аудиторії панували гарний настрій та неповторна атмосфера. Яскраве дійство відкрило перед учасниками та гостями дотепність, мудрість, гумор та щедрість талановитого українського народу, красу його традицій і обрядів. Проте, варто пам’ятати, що до результатів Андріївських ворожінь треба ставитися з почуттям гумору, адже доля – це те, що створюємо ми самі.

Ви тут: Головна Новини та події Як фіз-мат Андріївські вечорниці святкував