28 листопада на базі факультету фізики, математики та інформатики відбулося об'єднане заняття гуртків: “Упровадження STEM в загальноосвітній школі” (керівник Сергій Терещук) та “Впровадження елементів робототехніки на уроках фізики загальноосвітньої школи” (керівник  Марина Декарчук). Заняття було проведено викладачами кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання та учителями навчальних закладів міста Умані - доцентом  Сергієм Терещуком, викладачем ДНЗ “Уманський професійний аграрний ліцей” №36  Ганною Солтусенко, учителем ЗОШ №3  Дмитром Дерманом.

В ході заняття було продемонстровано цікаві досліди й експериментальні установки. Ганна Солтусенко продемонструвала особливості роботи навчального комплексу “Ейнштейн” для кабінету фізики.

Сергій Терещук продемонстрував методичні особливості роботи із мобільним додатком Science Journal, який дозволяє використовувати датчики смартфону для виконання експериментів з фізики і створювати проекти в рамках STEM освіти. Також студенти дізнались, що таке STEM, STEAM та STREAM освіта.

Дмитро Дерман розповів про можливості мікроконтролера Arduino для розробки STEM-проектів. Продемонстрував роботу маніпулятора та робота із різними датчиками (інфрачервоні датчики відстані, датчик газу, датчик освітленості тощо).

Ви тут: Головна Новини та події Об'єднане заняття гуртків: “Упровадження STEM в загальноосвітній школі” та “Впровадження елементів робототехніки на уроках фізики загальноосвітньої школи”