Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Майбутнє не може існувати без знання минулого...

28 листопада 2018 року студенти 13, 23а та 33б груп спеціальності інформатика відвідали музей Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Екскурсія була насиченою і цікавою. Ми дізналися багато нового. Були вражені багатою на події та імена історією нашого університету. Наприклад, спочатку наш навчальний заклад мав назву «Інститут соціального виховання» і був заснований у 1930 р., а вже у 1952 р. його реорганізовано в «Уманський державний педагогічний інститут». І лише через п’ятнадцять років нашому вузу присвоїли ім’я Павла Григоровича Тичини.

В музеї ми мали змогу побачити безліч історичних експонатів, таких як: свідоцтво про присвоєння кваліфікації, студентський квиток, залікова книжка та інші документи, які кардинально відрізняються від теперішніх.

За невеликий час нашої екскурсії ми ніби поринули в історичну епоху заснування нашого університету. Всі ці емоції, завдяки перегляду документів, книг та вмілої розповіді екскурсовода, дозволили нам розширити знання, надихнули та сприяли творчому зростанню у навчальній діяльності.

Неможливо було не звернути увагу на новостворену експозицію у музеї, яка присвячена студентам-учасникам АТО. Метою даної експозиції стало «збереження пам’яті про колишніх і сьогоднішніх студентів нашого навчального закладу, які захищали і захищають цілісність нашої держави». Виставку доповнять артефакти із зони АТО, які були привезені студентами історичного факультету.

Хтось має думку про те, що вивчати історію університету можна сидячи вдома, за комп’ютером, переглядаючи фото та прочитавши певні розповіді... Ні! Це зовсім не так! Відчути ту атмосферу, той подих можна лише відвідавши музей, тому що тут зустрічається минуле і сучасне. Ми з захопленням слухали історію нашого університету, де проведемо свої найкращі студентські роки.

 

Студенти 13, 23а та 33б груп

фізико-математичного факультету

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Майбутнє не може існувати без знання минулого...