Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

інтелектуально-розважальна гра «Хто розумніший»

22 листопада на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі зі деканом факультету Махометою Тетяною Миколаївною, заступником декана з виховної роботи Усатюк Яною Володимирівною, заступником декана з практики Гнатюк Оксаною Володимирівною та викладача загальноосвітніх дисциплін Уманського медичного коледжу Місюрою Василем Валерійовичем було проведено інтелектуально-розважальну гру «Хто розумніший», яку проводили чарівні ведучі Інна Криворучко, яка представляла команду дівчат та Олександр Підгорний зі своєю командою хлопців.

Гравці ж команд були дуже веселі, звичайно ж сперечались, хто з них кращий, вигукували всім відомі "мужики" та "дівчата", а також бурхливо реагували на перемогу протилежної статі в кожному з конкурсів.

Гра була веселою, цікавою та пізнавальною. Кожен присутній отримав масу позитивних емоцій. Студенти університету та коледжу гідно боролися за перемогу, вирішуючи різноманітні інтелектуальні задачі, показуючи свій рівень володіння знань в області фізики, математики, інформатики та природничих наук.

Свято на факультеті пройшло цікаво, весело та феєрично! Адже студенти закладів вищої освіти мали змогу переконатися ще раз, що отримувати нові знання можна розважаючись, проявляючи свою творчість та кмітливість.

За плідну працю та активність всі учасники отримали фруктові подарунки.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події інтелектуально-розважальна гра «Хто розумніший»