Дозвілля першокурсників

Першокурсники вже переконалися, що студентське життя на факультеті фізики, математики та інформатики надзвичайно насичене та різноманітне! Вони беруть активну участь у навчальній та виховній роботі. Напружені робочі дні, підготовка до різноманітних свят, репетиції до пізнього вечора… На все це витрачається багато сил та часу. Адміністрація факультету на Презентації І курсу підготувала приємний сюрприз – активний відпочинок у боулінг-клубі для першокурсників, їх кураторів та наших незамінних активістів.

Гра в боулінг, в даний час, є одним з найпопулярніших видів активного відпочинку і корисного проведення часу. Головні плюси полягають у тому, що боулінг є дуже енергійною спортивною грою, і в той же час захоплюючою розвагою, прекрасним способом організації дозвілля.

Всі отримали масу приємних емоцій! Це був яскравий, динамічний, незабутній відпочинок, де панувала домашня, дружелюбна й безпечна атмосфера.

Ви тут: Головна Новини та події Дозвілля першокурсників