майстер-клас «Образ сучасного вчителя: макіяж для успіху в роботі»

Заступником декана з виховної роботи Яною Усатюк для студентів факультету фізики, математики та інформатики, що проживають в гуртожитку згідно графіку був проведений  майстер-клас «Образ сучасного вчителя: макіяж для успіху в роботі» в рамках серії майстер-класів «Імідж вчителя 21 століття».

Кожен педагог бажає виглядати доглянутим та красивим. Щоб завжди бути на найвищому рівні, ми доглядаємо за своїм волоссям, підбираємо стильний одяг, проводимо цілий ряд необхідних процедур. Однією з складових успішного педагогічного образу, звичайно ж, є макіяж. Щоб досягти максимально вдалого результату, на даному майстер-класі було розглянуто особливості денного і вечірнього макіяжу. Студенти володіли технікою нанесення макіяжу і вже знають деякі секрети… Вони отримали ґрунтовні знання щодо особливостей нанесення макіяжу, розглянули їх різновиди, обговорили основні помилки при створенні макіяжу для ділового стилю. Кожна учасниця уважно вдивлялась в усі тонкощі роботи та запам’ятовувала головні аспекти.

Шановні учасники, бажаємо вам на практиці швидко освоїти мистецтво макіяжу і завжди і всюди виглядати чарівною!

Ви тут: Головна Новини та події майстер-клас «Образ сучасного вчителя: макіяж для успіху в роботі»