Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

В контенті нової освітньої парадигми

 

6 листопада 2018 року делегація факультету фізики, математики та інформатики на чолі з деканом кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяною Миколаївною Махометою і науково-педагогічними працівниками кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання відвідали Родниківську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради Черкаської області для ознайомлення з організацією її роботи.

Саме ця школа бере участь в цільовій програмі «Інноваційні школи Черкащини», – яка спрямована на створення належних умов для діяльності інноваційних шкіл Черкаської області щодо забезпечення якісної освіти учнів, що відповідає світовим, зокрема – європейським, стандартам. Студенти і викладачі ознайомились з реалізацією цього проекту у відвіданій школі  у наступних напрямах: формування знань за допомогою сучасних засобів навчання з фізики, хімії та біології; уміння використовувати інформаційно-комунікаційні технології; впровадження інтеграції у викладанні предметів природничого циклу; ефективного розв’язання нетипових завдань та створення власних проектів.

В свою чергу студенти спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки), яка була вперше відкрита у 2018-2019 навчальному році, ознайомилися з сучасними кабінетами фізики, біології та хімії, їх матеріально-технічним забезпеченням, а саме: демонстраційними наборами, лабораторними комплексами «Ейнштейн», приладами загального призначення, стендами, таблицями, технічними і демонстраційними засобами навчання (мультимедійна дошка, ноутбук, проектор та інш.). Делегація УДПУ імені Павла Тичини мала змогу відвідати кабінет інформатики і робототехніки та кабінети початкової школи в якій здійснюється навчання за програмою «Інтелект України» НУШ.

Під час екскурсу студенти отримали  практичний досвід та велику кількість позитивних вражень! Дякуємо адміністрації Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради Черкаської області в особі директора Слупіцької Олександри Іванівни.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події В контенті нової освітньої парадигми