Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

науково-практичний семінар «Організація навчально-виховної роботи з дітьми в інклюзивному середовищі у закладах освіти»

5 листопада 2018 року на базі Уманського навчально-виховного комплексу № 1 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня», доцентами факультету фізики, математики та та інформатики Гнатюк О.В. і Поліщук Т.В. та викладачем кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі  Пісняк В.С. було проведено науково-практичний семінар «Організація навчально-виховної роботи з дітьми в інклюзивному середовищі у закладах освіти».
В ході семінару-тренінгу педагоги НВК №1 ознайомилися з методичними особливостями роботи в інклюзивному середовищі. Для кращого сприйняття інформації, педагогічним працівникам запропонували зануритися в стан особливих дітей через виконання практичних вправ. Тренери презентували дидактичні матеріали та представили методику їх використання при роботі з дітьми із особливими освітніми потребами.
Дякуємо Всім учасникам! Сподіваємось на подальшу співпрацю!
 
 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події науково-практичний семінар «Організація навчально-виховної роботи з дітьми в інклюзивному середовищі у закладах освіти»