Участь студентів факультету у Міжнародній олімпіаді з математики в Узбекистані

З 26 жовтня по 1 листопада команда студентів факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету взяла участь у Першій Міжнародній математичній олімпіаді імені Аль-Хорезмі, яка відбувалась в Ургенчському державному університеті (Узбекистан). До складу команди увійшли: лідер команди  – кандидат філологічних наук, доцент, координатор міжнародного співробітництва університету Ольга Сушкевич; науковий керівник команди – аспірант І року навчання Віталій Дубовик; студенти ІІ курсу Катерина Денисюк (21 група), Тетяна Кабанюк та Світлана Дзяловська (23 група) та студент ІІІ курсу Дмитро Зубрицький (32 група).

На олімпіаді наші студенти випробовували свої знання серед 224 студентів із 56 команд світу та достойно представили наш університет. Науковий керівник Віталій Дубовик входив до складу журі, за що був нагороджений подякою за активну участь, самовідданість та  підтримку в проведенні першої Міжнародної математичної олімпіади імені Аль-Хорезмі для студентів університетів.

Усі учасники отримали безцінний досвід та незабутні враження від участі в олімпіаді міжнародного рівня.

Тож бажаємо нашим студентам подальших творчих успіхів та наукових звершень!!!

Колектив факультету фізики,

математики та інформатики

Ви тут: Головна Новини та події Участь студентів факультету у Міжнародній олімпіаді з математики в Узбекистані