воркшоп з написання освітніх проектів

25 жовтня 2018 року викладачі факультету фізики, математики та інформатики  к. ф.-м. н., доц. Поліщук Т. В. та к. п. н., доц. Гнатюк О.В. провели воркшоп з написання освітніх проектів для вчителів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна.

В рамках заходу учителі були ознайомлені  із особливостями складання освітніх проектів та пошуку грантових пропозицій. Учасники набули вмінь створювати проект та аплікувати його для фінансування. Крім того учасники воркшопу познайомилися із способами залучення коштів до закладу освіти. Аудиторії було представлено 17 краудфандингових платформ з відкритими пропозиціями-проектами по збору коштів в інтернеті.

На завершення заняття доц. Поліщук Т. В. продемонструвала можливості роботи в освітній міжнародній програмі eTwinning, яка має на меті розвиток співпраці європейських шкіл через реалізацію спільних навчальних проектів.

Ви тут: Головна Новини та події воркшоп з написання освітніх проектів