Чоловіча команда ФФМІ здобула ІІ місце в спартакіаді з волейболу

16 та 17 жовтня в спортивному залі відбулися змагання з волейболу серед збірних команд факультетів на Кубок профспілки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Факультет фізики, математики та інформатики представляли дві команди: команда хлопців (Олександр Кулик, Віталій Безденний, Дмитро Бодя, Михайло Перевезій, Михайло Красніков, Владислав Ліходєєв, Владислав Щерба, Уткір Хайдаров та Максат Ішкамбулов) та дівчат (Анастасія Кондратюк, Тетяна Кабанюк, Єлизавета Гувернат, Анастасія Паршукова, Наталія Юрченко, Інна Шалагіна), які гідно боролися проти суперників. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, де наші студенти показали гарну спортивну підготовку.

За результатами змагань команда хлопців факультету фізики, математики та інформатики посіла ІІ місце в спартакіаді серед чоловічих команд.

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів!

Ви тут: Головна Новини та події Чоловіча команда ФФМІ здобула ІІ місце в спартакіаді з волейболу