Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

6 жовтня 2018 року жителі та гості Умані відзначили День міста!

Традиційно, колектив факультету фізики, математики та інформатики взяв активну участь у виставці-презентації присвячену до Дня міста, в якій викладачі та студенти на чолі з деканом факультету Тетяною Махометою провели благодійну акцію «Подаруй дитині посмішку».  

В рамках даної акції дорослі та діти  мали змогу безкоштовно розмалювати печиво-смайл за власними вподобаннями. Найактивнішою була малеча, яка з великим захопленням та цікавістю створювала різноманітні чудернацькі малюнки, кожне печиво було неповторне та дуже яскраве. Крім того, жителі та гості міста мали змогу не лише спостерігати, а й брати участь у проведені фізичного експерименту з надування кульки-смайла, приклавши для цього мінімум зусиль. І для того, щоб кожен прохожий стовідсотково залишився з гарним настроєм отримував в подарунок кулькову ромашку, зроблену в його присутності студентами нашого факультету.

Всі хто відвідали виставку-презентацію на День міста, завітавши до нас, залишилися з гарним настроєм, приємними враженнями, новими знаннями,  практичними навичками та з подарунками.

Так колектив факультету фізики, математики та інформатики своєю дружньою родиною привітали жителів та гостей з Днем міста, проявивши турботу до наймолодшого покоління  та шану і любов до рідного краю.

Щиро вдячні усім, хто розділив це свято з нами!

З Днем народження, улюблена Умань!!!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події 6 жовтня 2018 року жителі та гості Умані відзначили День міста!