Протягом березня – червня 2018 року команда виконавців проекту ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у складі: д.п.н., доц. Віти Безлюдної – менеджера проекту Університету, к.п.н., доц. Тетяни Годованюк – керівника академічної групи проекту, к.п.н., доц., декана факультету фізики, математики та інформатики  Тетяни Махомети та к.п.н., ст. викладача кафедри  вищої математики та методики навчання математики Ірини Тягай – членів академічної групи відвідала серію навчальних  зустрічей (19 – 23 березня 2018 року Університет Дуесто (м. Більбао, Іспанія), 9 – 13 квітня 2018 року Гірничо-металургійна академія (м. Краків, Польща), 4 – 8 червня 2018 року  Кіпрський університет (м. Нікосія, Кіпр)).

Програма зустрічей передбачала ознайомлення всіх представників команд українських університетів  із  передовими практиками ЄС щодо використання інноваційних технологій та педагогічних методологій навчання;  інноваційними навчальними ресурсами для створення навчальних курсів з метою модернізації української педагогічної освіти, зокрема сучасними навчальними онлайн-лабораторіями.

Ви тут: Головна Новини та події ERASMUS+ передові практики використання інноваційних технологій та педагогічних методологій навчання