День Конституції України

3 травня на факультеті фізики математики та інформатики пройшов захід, присвячений 22-й річниці прийняття конституції України.

Захід було організовано деканом факультету Махометою Тетяною Миколаївною та проведено викладачем історичного факультету, кафедри історії України Янчуком Михайлом Михайловичем.

Лекція була на тему: Конституція як основний закон держави України, сучасний вимір, протягом якої студентам були представлені презентації на та показано відеосюжет з дня прийняття конституції Верховною радою України.

Конституція України – Основний закон держави України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне святоДень Конституції України. Тому, основною метою заходу було освіжити в пам’яті студентів знання про основний закон нашої держави а саме Конституцію України.

Ви тут: Головна Новини та події День Конституції України