науково-практична конференція «ФІЗИЧНА І АСТРОНОМІЧНА ОСВІТА МОЛОДІ»

12 квітня 2018 року на базі факультету фізики, математики та інформатики проведено І студентсько-учнівську науково-практичну конференцію «ФІЗИЧНА І АСТРОНОМІЧНА ОСВІТА МОЛОДІ» присвячену Міжнародному дню космонавтики.

До участі у роботі конференції були запрошені учні 7-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Умані та студенти нашого факультету.

Конференція мала наступні тематичні напрямки:

1.      Історія відкриттів в галузі фізичної і астрономічної наук

2.      Сучасні дослідження фізики і астрономії

3.      Внесок українських вчених в розвиток космічної індустрії

Після реєстрації учасників конференції з привітальним словом виступив завідувач НВЦ «Планетарій», доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання.

Розпочали конференцію доповідачі з факультету фізики, математики та інформатики: Підгорний Олександр - магістрант та Солтусенко Анна - студентка ІІІ курсу.

Продовжили цікавими та змістовними доповідями учні Уманської загальноосвітньої школи № 5 та Уманської загальноосвітньої школи №8.

В кінці конференції були підведені підсумки у вигляді круглого столу, на якому обговорювалися питання про досягнення сучасної астрономічної та фізичної науки.

Дякуємо учасникам конференції за прийняту участь. Бажаємо творчих успіхів та подальших наукових звершень!

Ви тут: Головна Новини та події науково-практична конференція «ФІЗИЧНА І АСТРОНОМІЧНА ОСВІТА МОЛОДІ»