Танцювальний марафон «Ми – українці!»

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 18 квітня 2018 року відбувся Танцювальний марафон «Ми – українці!» в рамках благодійної акції «Мистецтво заради миру».

Основне покликання марафону – об’єднати українське студентство за допомогою мистецтва танцю задля підвищення рівня соціальної активності студентської молоді, відродження української культури, популяризацію танцювального мистецтва серед молоді та організацію культурного дозвілля.

Участь в танцювальному марафоні взяли не лише студенти, що здобувають спеціальність хореографа, а й усіх факультетів.

Активну участь у танцювальному марафоні взяла команда студентів нашого факультету – «Самураї» (Денисюк Катерина, Дзяловська Світлана, Сисоєва Анастасія, Шевченко Вадим, Романенко Дмитро, Кабанюк Тетяна, Поліщук Дмитро, Мельник Роксолана, Криворучко Інна та Кагал Олександр).

У танці, студенти зуміли проявити свою громадянську позицію, показати, яким є український народ: проникливим, вольовим та нескореним, сильним у боротьбі, як вміє щиро кохати, цінує  та поважає традиції своїх предків.

Ви тут: Головна Новини та події Танцювальний марафон «Ми – українці!»