Великодній кошик солдату

За ініціативи Уманської міськрайонної волонтерської організації «Разом»  проходить благодійна акція «Великодній кошик для солдата» – виготовлення оберегів, малюнків, листів, збір засобів гігієни, вітамінів, солодощів.

Щоби приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули бійці в зоні АТО, колектив факультету фізики, математики та інформатики активно долучився до цього заходу. Щирі вітання зі святом та слова підтримки, цілий пакунок солодощів, які були придбані за зібрані кошти небайдужих людей поїдуть до військових, які не зможуть провести свято в родинному колі, адже стоятимуть на сторожі нашого спокою на передовій.

Висловлюємо особливу вдячність всім небайдужим студентам та викладачам, які долучились до проведення благодійної акції. Хочемо, щоб наші захисники ще раз переконалися, що ми про них пам’ятаємо. І нехай вони хоча б у такий спосіб відчують турботу, перебуваючи далеко від рідних домівок, на рубежах захисту миру і спокою в нашій державі.

Ви тут: Головна Новини та події Великодній кошик солдату