В межах проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання» (MoPED – № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP..) 6 - 7 листопада 2017 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася підготовча зустріч членів консорціуму за участі співкоординатора проекту Ольги Дзябенко (Університет Дуесто  (Іспанія)).

Представниками від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини,  на даному заході були Тетяна Годованюк – доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики, Тетяна Махомета – декан факультету фізики, математики та інформатики, Ольга Сушкевич – координатор міжнародного співробітництва, Оксана Корчкова – економіст бухгалтерської служби.

Метою візиту було обговорення подальших кроків для успішної реалізації цілей проекту, серед яких:

• створення та акредитація 18 нових курсів для програм на ступені бакалавр та магістр;
  • розробка нових навчальних матеріалів по методиці викладання STEAM предметів;
  • створення «інноваційного класу»;
  • проведення серії тренінгів для викладачів, вчителів та студентів.

Ви тут: Головна Новини та події підготовча зустріч членів консорціуму в межах проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання»