Склад групи

Звіт з міжнародної діяльності

Актуальні пропозиції

Запрошення на стажування до Університету Адама Міцкевича, Познань, Польща

Запрошуємо на дистанційне стажування для викладачів від університету Collegium Civitas!

Міжнародний відділ запрошує на курси іноземних мов

Запрошуємо до участі у роботі міжнародного підвищення кваліфікації

Онлайн-стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Польща

Запрошуємо долучитися до роботи міжнародного підвищення кваліфікації

Міжнародного підвищення кваліфікації на тему: «неформальна освіта при підготовці здобувачів освіти  гуманітарних спеціальностей в країнах європейського союзу та україні»

Дистанційне стажування для науково-педагогічних працівників у Білостоцькому університеті (Факультет Наук про Освіту)

ІІІ Літня міжнародна школа з алгоритмічного програмування Algorithmic Leo Camp

Літня школа солідарності серед студентів

Мета та завдання міжнародного співробітництва

Метою міжнародного співробітництва є розвиток міжнародних відносин університету для його інтеграції у світову та європейську систему освіти та зростання авторитету у світі; організація та забезпечення міжнародної академічної мобільності викладачів та студентів; підвищення рівня кваліфікації викладачів УДПУ шляхом координації наукових і науково-педагогічних контактів з навчальними закладами зарубіжних країн в рамках міжнародних освітніх та наукових програм та на підставі угод про співпрацю з університетами-партнерами та іноземними науковими та освітніми організаціями. Спільна робота із зарубіжними партнерами спрямовується на підготовку фахівців; проведення міжнародних наукових конференцій, симпозіумів, семінарів та робочих зустрічей; членство  у   міжнародних   наукових,   освітніх,  адміністративних  структурах, асоціаціях, товариствах; відзначення наукових досягнень університету на міжнародному рівні; співробітництво по лінії міст-побратимів.

Основні завдання

1. Планування спільних програм міжнародного співробітництва з іноземними навчальними закладами, організаціями, асоціаціями в галузі науки та освіти.
  2. Організація участі у програмах міжнародного обміну, стажування та практики аспірантів, докторантів, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників та студентів УДПУ.
  3. Реалізація спільних міжнародних освітніх заходів.
  4. Надання необхідної організаційної та методичної допомоги структурним підрозділам, факультетам і кафедрам у встановленні та підтримці міжнародних зв'язків.
  5. Здійснення інформаційної та рекламної роботи з метою пошуку нових університетів-партнерів та розширення географії міжнародних зв'язків УДПУ.
  6. Проведення прийомів офіційних іноземних делегацій та окремих фахівців згідно розпорядження ректора та вимог протоколу.
  7. Активізація участі структурних підрозділів університету в міжнародних освітніх та наукових проектах.

Декан факультету

МАХОМЕТА Тетяна Миколаївна

Кандидат педагогічних наук, доцент

Навчальний корпус №2, 213 ауд.

Координатор з профорієнтаційної роботи

ПАРШУКОВА Леся Миколаївна

старший викладач кафедри інформатики і ІКТ

Навчальний корпус №2, 320 ауд., тел. 063-567-7602