Факультет фізики, математики та інформатики

Faculty of Physics, Mathematics and Informatics

Вітаємо нашого чемпіона!

В місті Черкаси із 2 до 4 травня проходив чемпіонат області з боксу серед молоді імені Василя Чучупаки. Упродовж трьох днів на ринзі зустрілися понад 70 спортсменів із 13 районів.

За перемогу на змаганнях приїхали боротися спортсмени з Умані, Лисянки, Тального, Жашкова, Канева, Черкаського району. Наше місто представляли вихованці спортивного клубу «AmbrosCrossFight», КДЮСШ «Вікторія», «Вулкан», ФСТ «Динамо».

За результатами турніру уманчани вибороли чотири золотих медалі та посіли перше командне місце.

Надзвичайно приємно, що серед учасників призове 1 місце здобув студент І курсу факультету фізики, математики та інформатики  Лейбенко Павло, категорія до 49 кг. (Тренери Кабанов В., Петриченко В.)

Вітаємо з перемогою!! Ми пишаємось тобою! Бажаємо міцного здоров’я та успіхів вже на змаганнях всеукраїнського рівня!