Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

 Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року:

 

 

 

УМОВИ ВСТУПУ ДО ВНЗ У 2018 РОЦІ 

 

ТЕРМІНИ

реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 2 липня та закінчується о 18.00 25 липня;
медичні огляди та інші доконкурсні процедури проводяться до 11 липня
прийом заяв та документів розпочинається 12 липня, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, закінчується о 18.00 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів; о 18.00 годині 26 липня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО;
творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 14 до 26 липня включно
вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно
співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно
прийом заяв та документів для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання розпочинається 12 липня і закінчується о 18.00 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

 

Для тих, хто готовий відпрацювати у сільській місцевості

Вступники, які погодяться на укладання угоди про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу, матимуть право на першочергове зарахування до вищих медичних і педагогічних навчальних закладів (за спеціальностями галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка» та 22 «Охорона здоров’я»).

 

ЯКІ СЕРТИФІКАТИ ЗНО «ГОДЯТЬСЯ» ДЛЯ ПОДАННЯ ЗАЯВ?
Абітурієнти мають право використовувати сертифікати ЗНО як 2018 року, так і 2016, 2017 років з усіх предметів, окрім іноземних мов. У цьому році змінюється формат випробувань ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов. Учні проходитимуть тести двох рівнів складності: В1 і В2. Також вони включатимуть частину «Розуміння мови на слух»: прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

 

ЩЕ ПРО ЗНО
ЗНО проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Кожен зареєстрований учасник ЗНО може пройти тести з 4 предметів із Переліку (українська мова і література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська мова; іспанська мова; німецька мова; французька мова.

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів (українська мова та література; математика або історія України; один із предметів з Переліку) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи 2018 року.

 

КОНКУРСНІ ПРЕДМЕТИ
Два конкурсні предмети для вступу до вишів будуть фіксованими (українська мова та література; профільний), третій – на вибір з двох предметів, що закріплені за кожною окремою спеціальністю).

Заступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич: «Практично всі основні стейкхолдери, які брали участь в обговоренні Умов прийому на 2018 рік, виступили за уніфікацію конкурсних предметів. Це забезпечить більшу рівність абітурієнтів: щоб коли вони подають різні заяви в різні університети не було так, що при розрахунку їх балу в одному випадку враховують одні предмети, а в другому – інші. Була широка дискусія – чи зробити повну уніфікацію, тобто всі 3 предмети однаковими, чи залишити один на вибір. Знову ж таки, враховуючи побажання університетів та громадськості, ми зробили третій конкурсний предмет на вибір».

 

ЗАЯВИ ВСТУПНИКІВ
У минулому році абітурієнт міг подати 9 заяв на місця державного та регіонального замовлення. У 2018 році кількість таких заяв зменшено до 7. Як і в минулому році, вступник може подавати ці заяви на різні 4 спеціальності.
Щодо заяв на «контракт» – там кількість заяв необмежена.

 

150 БАЛІВ ДЛЯ МЕДИКІВ
Для вступу на такі медичні спеціальності, як «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» встановлено мінімальну кількість балів з біології, хімії або математики.

 

КОЕФІЦІЕНТИ
Регіональний, сільський, галузевий коефіцієнти залишилися, проте змінили їх значення. Регіональний коефіцієнт для вищих навчальних закладів Києва – 1, Донецької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей, а також переміщених закладів вищої освіти – 1,04. В усіх інших випадках – 1,02.

Сільський коефіцієнт для вступників на аграрні спеціальності – 1,05; на інші спеціальності –1,02. Щоб скористатися цим правом, вступник має бути зареєстрований у сільській місцевості не менше двох років до дня завершення подачі заяв про вступ та здобути повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

Допомогу при реєстрації на ЗНО можна отримати в Центрі реєстрації УДПУ імені Павла Тичини

АДРЕСА ЦЕНТРУ РЕЄСТРАЦІЇ: вул. Садова, 2, м. Умань тел.: (04744) 4-05-20; (063) 22 713 77; (096) 033 96 33 (приймальна комісія)

 

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ